La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

8

Myślicie,że P$G ma szansę na Ligę Mistrzów w tym sezonie?
Ja mam nadzieję,że nie zdobędą jej ani w tym,a ani w żadnym kolejnym...ten klub to jeden z większych szkodników w historii piłki nożnej..
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Kondziubarca @michal26

5

@tomek8756 Szansę mają jak co roku, ale mam nadzieję, że tradycyjnie się zesrają (nieważne z kim).

konto usunięte

2

@tomek8756 oczywiście, że ma

2

@HighestInTheRoom PSG umie w blamaże w Lidze Mistrzów -Barca,United,Real...oby ta "tradycja" trwała nadal ;)

2

@tomek8756 Dla mnie to oni mogą dostawać i od Realu i to, że gra tam Messi czy Mbappe, których lubię, nic nie zmieni.

2

@HighestInTheRoom I cyk, podszywka! :D If you know what I mean.

2

@HighestInTheRoom Myślę,że mają nawet szansę odpaść w 1/8 ,bo grają z Bayernem, może nie wydają jacyś bardzo mocni w tym sezonie,ale klub z Paryża nie powinien ich lekceważyć,bo to może źle się dla nich skończyć..

2

@Ojciec5tkidzieci Jesteś lepszy niż ten Owen Hendricks (młody prawnik pracujący dla CIA ) z "Zberbowany" :p

1

@tomek8756 Nie oglądałem i ogólnie nie planuję, ale uznam to za komplement. :P

0

@Ojciec5tkidzieci Owen ma również powodzenie u kobiet ^^

konto usunięte

0

@tomek8756 mają szansę pod warunkiem, że Galtier da radę ogarnąć ego gwiazd w kluczowych momentach;)
Ps. Ja im kibicuję w tym sezonie LM:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?