- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1931 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1931 Culés
4
Pamiętacie może taki serial "Żar tropików"?
4
@maroon Pamiętamy
1
@tristan87 O proszę - to są tu jeszcze takie dinozaury jak ja?
0
@maroon Renegata też pewnie pamiętasz.
1
@maroon Ja nawet pamiętam bitwę pod Kynoskefalaj.
0
@tristan87 To już trochę słabiej. Ale Żar tropików oglądałem głównie dla tej jego pięknej asystentki, więc pewnie dlatego tak mi zapadł w pamięć.
3
@maroon Pamiętam. Grał tam taki koleś z kitką i jeździli Jeepem z taką laską jako detektywi. Nawet piosenkę kojarzę bo mi się zawsze podobała "Anyway the wind blows". Ja to właśnie z tych czasów Renegata, Drużyny A, McGywera, Dzień za dniem. Nawet polski Labirynt oglądałem heh
1
@maroon jak najbardziej :D bardzo chwytliwa czołówka ;)
0
@maroon Ja pamiętam, to moje czasy. Głupkowaty serial, ale się oglądało.
A pamiętasz "Dempsey and Makepeace na tropie"?
1
@maroon Wracając do staroci polecam serial Zorro :D
Przypomina mi się dzieciństwo serial urzeka klimatem chociaż wiadomo jaka wtedy była jakość, świetnie zagrane w sam raz do obiadku :D
https://www.cda.pl/kronikarz56/folder/27786339
1
@maroon No nie tak dawno widziałem nawet w tv puszczali.
2
@Comentateiro Oj nie - tego jakoś nie pamiętam. @jedrek7000 Zorro to klasyka - najbardziej pamiętam takiego grubego z wąsikiem.
To jak już przypominacie inne podobne seriale to podrzucę jeszcze "Dr Quinn".
2
@maroon Od siebie dodam jeszcze "Autostrade do nieba" i Knight Rider. ;)
1
@maroon tak, piękne lata 90 to byly czasy dzieciństwa i bestroski .