- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
7
Z cyklu - żenujące historie w pracy kolejarza:
Wydawałoby się dzień jak co dzień na jednej ze zmian, którą robiłem dość często i w zasadzie na końcowym odcinku, gdzie pociąg najczęściej bywa już pusty (Żywiec - Zwardoń). Było lato, a w pociągu był zaduch, a klima na tym składzie, albo w tej częsci składu była niesprawna. No to sobie myślę - otworzę okno! A na oknie karteczka o tym, by nie otwierać okna.
Pierwsza myśl: W autobusach nie raz też takie coś jest, by po prostu nie otwierać okna, jak pojazd jest klimatyzowany.
No to otwieram okno mimo "uwagi" i... mam je w rękach, bo dosłownie nie było umocowane w żaden sposób. Okno wielkości hmmm taki prostojkącik 1 metr szerokości na powiedzmy 20 centów, dość lekkie, ale mega nieporęczne.
W części składu tylko ja i jakiś starszy pasażer, który w sumie tylko obserwował.
Ja udając, że kontroluje sytuacje po prostu położyłem to okno na takim jakby stoliczku w pociągu i czekałem, aż gościu wyjdzie. W miedzy czasie coś tam próbowałem jeszcze zakładać je kluczem konduktorskim, ale zupełnie nie wychodziło.
Przychodzi stacja przed stacją docelową - dziadzio wysiada, no to zostało mi ok. 6 minut, by jednak uporać się z tym oknem.
W pewnym momencie zwątpiłem i w głowie miałem to, że wyjdę na debila przed mechanikiem/kierownikiem/rewidentem ze stacji docelowej, że nie czytam komunikatów itp.
Co robię? IQ 1000 - PRZEKLEJAM, tak przeklejam karteczkę o niesprawnym oknie i przyklejam ją na okno po drugiej stronie xDD i w głowie miałem już koncepcję, że nieświadomy niczego otworzyłem w teorii nieopisane okno, a to po prostu sobie wyleciało.
Chwilę przed Zwardoniem jakimś cudem jednak założyłem to okno, przekręciłem kluczem i kilka razy sprawdziłem, że trzyma się solidnie.
Co robię? Ponownie przeklejam kartkę ze sprawnego okna na to uszkodzone xD, czyli nic się nie stało, trzeba sobie radzić.
2
@okiemtypera_lucaxx95 tutaj kierownik. Przyjrzymy się twojej relacji
2
@okiemtypera_lucaxx95 Dla takich historii wchodze na La Ramble!
1
@okiemtypera_lucaxx95 Luis, to Ty?
0
@Dari0G haha Luis to chyba drazliwy temat tutaj (wiem, że jakiś ex użytkownik), ale nie ja :P zbieżność stanowisk :D
2
@okiemtypera_lucaxx95 Nie chodzi o zbieżność stanowisk, ale pewnego rodzaju zmysł kombinatorski. Luis to by to okno ukrył w odkurzaczach. A przed Tobą uciekał.