- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
2
Ridley odgrzewa Gladiatora w 2023. Z jednej strony Gladiator to klasyk i chciałoby się zanurzyć w takiej starożytności kolejny raz, z drugiej Scott ostatni powrót do klasyków zepsuł niesamowicie. Nowy Obcy jest dramatem fabularny i narracyjnym, niszczącym tajemnicę uniwersum w bardzo płytki sposób. Tutaj tego się chyba zrobić nie da ale wciąż można napisać kopię oryginału, tylko gorszą. Sequel to nie będzie, tamten film to pełna historia. Pytanie, po co wypuszczać dwójkę po 20 latach? Nie wiem, choć się domyślam.
0
@koziar nawet nie będę tego ogladał.
Szkoda sobie psuć to wszytko
3
@koziar Pytanie "po co?". Kolejny skok na kasę. Serio Scott już nie ma pomysłu, że musi odgrzewać kotleta? Można opowiedzieć mnóstwo innych historii rodem ze Starozytnego Rzymu, ale nie... łatwiej zrobić film o tym samym. To samo było z West Side Story, choć ten film w przypadku Spielberga był całkiem przyzwoity.
0
@BorzyKrzys To jest wina w dużej mierze widowni. Ludzie chcą ciągle oglądać to samo i tylko część lubi dostać coś nowego. Gladiator 2 od razu przyciągnie ludzi którzy będą liczyli że dostaną to co już znają. Nowa marka nie da tego samego według wielu i studia filmowe serwują nam festiwal powtórek.
0
@koziar "Gladiator" jest moim top 1 filmów i uważam, że takie arcydzieła powinno się zostawić w spokoju. Jest mnóstwo innych alternatyw, historii, które można stworzyć na nowo, ale teraz jest moda na ściąganie widzów do kina bazując na dawnej sławie klasycznych tytułów i niestety w większości przypadków wychodzi z tego profanacja marki.
1
@koziar To będzie film o Czesławusie Michniewiczusie, którego wszyscy zdradzili i opuścili. Pozostał przy nim jedynie wierny druh Krzysztofus Stanowskus. Plakat z Czesławem i tytułem "Gladiator" będzie czymś wspaniałym. Rozważany jest też tytuł "Premiator".
0
@Szreko Dlatego praktycznie nie ogladam współczesnego kina oprócz produkcji festiwalowych czy z obowiązku tych oscarowych.
1
@MesQueUnClub_87 Wyjątek to Blade Runner. Nowa wersja jest lepsza pod każdym względem, przy czym robił ją inny reżyser i to bardzo utalentowany. Ridley ostatnie filmy robi co najwyżej solidne z dobrymi zdjęciami. Ostatni pojedynek to solidny film z klimatem ale i bardzo rozwleczony