- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
2
Romain Molina przekazał że Benzema dobrze dogadywał się Kylianem Mbappe, a obaj próbowali wpływać na wybór składu przez selekcjonera Didiera Deschampsa. Dziennikarz nie podał, jakich konkretnie decyzji oczekiwali.
Władze francuskiej federacji miały być też niezadowolone z postawy Aureliena Tchouameniego, gracza Realu Madryt. Molina twierdzi, że powodem było publicznie okazywanie wsparcia Benzemie. Już w trakcie turnieju Tchouameni zaprzeczał, że po wyjeździe jego klubowego kolegi atmosfera w kadrze się poprawiła mimo że Antoine Griezmann i Hugo Llloris mieli się ucieszyć z opuszczenia zgrupowania przez Benzemę.
Niezłe jaja tam w tej kadrze
3
@Emhyr
Więcej informacji od Moliny, które ostatnio podał w swoim streamie.
"Griezmann i Lloris byli szczęśliwi, gdy Benzeme wyrzucono z kadry. Uważali Francje za swoją drużynę, której są liderami".
"Kilka osób z Francuskiej Federacji Piłkarskiej powiedziało po Euro 2021: Jeśli coś pójdzie nie tak, możemy zrzucić winę na Benzeme".
"Nie było żadnych problemów pomiędzy Benzemą a Giroudem".
"Zawodnicy, którzy poblicznie wspierali Benzeme, zostali z tego powodu pouczeni".
"Zawodnicy zarzucali Pavardowi, że jest kretem i wynosi rzeczy dziejące się w szatni".
"Pavard siadając na ławce, zaczął negatywnie komentować poczynania swoich kolegów z boiska, co stworzyło problemy w drużynie"
2
@El Madridista. Trzymać mi tego Pavarda z daleka od Barcelony. Niedość, że to średniak słynący z jednej jedynej bramki, to jeszcze teraz te rewelacje na temat zachowania.
0
@Ptasior trochę mnie dziwi, że temat w ogóle istnieje, ale byłbym zadowolony z takiego transferu Barcelony. Do końca trzeba mieć nadzieję.