La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

25

Rafael Nadal o ostatnim finale Mundialu: Nie kibicowałem Argentynie, ale kiedy Messi strzelił trzeciego gola, łzy napłynęły mi do oczu... Z powodu emocji związanych z zobaczeniem, jak ktoś tak wspaniały osiąga to, czego mu brakowało, i kogoś, kto tak wiele wycierpiał, aby to osiągnąć.

2

@barcelonaLM Bardzo piękne. Wybitny sportowiec docenia innego wybitnego sportowca.

konto usunięte

0

@barcelonaLM wielka szkoda tych urazów Nadala, inaczej Federer i Djoković nigdy nie wygraliby wielkiego szlema ;)

0

@MESSIah16 Ale w 2009r. Nadal nie miał urazu, Soderling dokonał cudu :)

0

@barcelonaLM akurat w 2009 r. nie wszystko było "ok" z Rafą. Rafa doznał urazu njaprawdopodobniej w półfinałowym meczu w Madrycie z Djokovicem (woow co to był za mecz - trwał ok. 4h - mecz do 2 wygranych). Potem przegrał gładko finał w Madrycie z Federerm, a po FO Nadal wycofał się z Wimbledonu właśnie z powodu urazu. (Rafa był wówczas obrońcą tytułu na Wimbledonie)

3

@barcelonaLM Dobrze wychowany i poukładany człowiek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?