- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
13 odpowiedzi
Rifek
3
Top 3 najdroższych piłkarzy w historii:1. Neymar (222 mln euro)2. Mbappe (180 mln euro) 3. Elliot... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
13
[Wojna na Ukrainie]
OJO!!
Coś się dzieje na wschodzie. Odcinek Swatowe-Kreminna.
Ruscy ponoć plądrują Kreminną (20 tysięcy ludzi), a to oznacza, że opuszczają/uciekają z miasta. Słychać o masowych atakach artylerii na tym froncie. Można powiedzieć, że na całym wschodnim, bo koło Bachmutu UA też idzie na wschód i południe. Możliwe, że Rubikon przekroczony i za dużo Ukraińców ginęło tam i stwierdzono w sztabie, że ofensywa jest teraz bardziej opłacalna. Skoro i tak giną...
Padło już ponoć parę wiosek wokół Kreminnej, Swatowego i Bachmutu.
Mgła wojny, wiele nie jest wiadome. Na pewno dzieje się jednak więcej niż normalnie :)
https://mobile.twitter.com/Artur_Micek/status/1607137661034135552
Artur mocno sceptycznie i zachowawczo teraz podchodzi. Nie ma się co dziwić jemu. Ostatnio wiele niecelnych strzałów miał i zwyczajnie pomylił się w osądach :)
@Kondziubarca @barcelonaLM @mekston @Comentateiro @arasz1819 @Aragorn33 @Kgorecki2500 @tomek8756 @adi7adi8 @NaFazieHitman
3
@michal26 Kurczę, oby w końcu ruszyło na dobre. Byłoby to mocne zakończenie roku, gdyby udało się odzyskać Kreminną.
3
@michal26 Wierzysz w drugie podejście ruskich w styczniu czy to takie gadanie żeby przestraszyć jak zawsze?
1
@JimMorrisonFCB o dobrze, że przeczytałeś, bo prosiłeś, by Cię oznaczać, jak coś się zmieni, a ja zapomniałem tradycyjnie xDD
Oby oby...ja liczę na przejęcie Swatowego. To jest decydujące. Posypie się wtedy cały front wschodni. W sensie...z punktu widzenia Rosji to zachodni, ale wiesz o co chodzi.
Tam w ciągu tygodnia +50km mogą pójść na wschód Ukraińcy, jeśli padnie Swatowe. No a to BARDZO dużo.
Ogólnie mega dużo wojsk UA siedzi na odwodach i Bóg wie czemu...to jest dosłownie 40 brygad gdzieś, czyli 200k. Siedzą od miesiąca w rejonie Zaporoze-Dniepr-Charkow-Słowiańsk. Może w końcu siły przerzucono na front, a wtedy na bank szybki i mocny atak będzie. Zwłaszcza, że Rus zaraz rzuca nowe siły na front (Rostov oraz z Białorusi) dużo sprzętu ma wejść na front i może to atak wyprzedzający? Nie wiem.
1
@Emhyr wierzę, bo za dużo sprzętu wwożą. Cała armia Białorusi i jej sprzęt ku granicy idą + spore paczki sprzętu Rosjan są w okolicy Biełgorodu i Rostova. Wszystko w ostatnim tygodniu także...
No na pewno wrzucą to na front, ale nie wiem w jakiej formie. Nie mamy takich danych :)