La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 628 Culés

0

Rafa Nadal o zlej diagnozie lekarzy po jego polfinalowym meczu z Carlosem Alcarazem w Indian Wells.

“Zdecydowałem się zagrać w finale przeciwko Taylorowi Fritzowi, ponieważ lekarze powiedzieli mi, że to prawdopodobnie skurcz mięśni. Oczywiście, gdybym się dowiedział, że mam złamane żebro, nie grałbym. Od tego momentu rok był bardzo trudny.”

@Encore

1

@mekston Oj tak.druga polowa sezonu ciężka.

konto usunięte

0

@mekston gadanie takie. Przecież później wygrał RG

1

@MesQueUnClub96 Nie mógł być rok trudny, bo wygrał? XD

0

@Encore szkoda tej drugiej polowy, bo forma byla ale kontuzje…

Moglismy miec epicki final Wimbledonu Rafa - Novak

Ostatecznie i tak jakby ktos przed sezonem powiedzial mu ze wezmie 2 WS to bralby w ciemno.

2

@MesQueUnClub96 ale jakie gadanie? Po prostu fakty. Przeciez zobacz jak wygladal przed RG? Chroniczny problem ze stopa i jechal na zastrzykach.

Na Wimbledonie kolejna kontuzja, gdzie nie mogl zagrac w meczu 1/2, przed US Open nastepna kontuzja.

Do czasu 1/2 w Indian Wells jednak nie mil urazow a on mowi w tym wywiadzie o urazach. Plus tez bylo nerwowo o ile kojarze z narodzinami dziecka.

konto usunięte

0

@Medium ale nie było tak że nie mógł grać już na takim wysokim poziomie. Wimbledon - tak, miał kontuzję, ale pod koniec roku to jego forma była już bardzo słaba.

1

@mekston Ogolnie sportowo wyglądał dobrze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?