La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

11

Tu Żukowska dobrze pisze... teraz Melanie C jest zła,bo nie chce wystąpić w TVP...a w wcześniej przecież tak ją chwalili na TVP..
Aj...


@Kgorecki2500 @Barca1992 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @michal26 @Przemek2323 @kuz

2

@tomek8756 Samuel Pereira to jest dzban.

1

@tomek8756 Na codzien je**ć TVP, ale jak ktoś odrzuca występ w Polsce, uraża największą dumę każdego Polaka i wtedy to je**ć go, TVP już w sumie wtedy spoko. Takie nasze społeczeństwo piękne, tańczą jak się im zagra.

konto usunięte

2

@tomek8756 Taka gwiazda nie chce wystąpić. Wielka strata.

0

@tristan87 No co, wg TVP to miała być gwiazda tego Sylwestra, więc reklamacje proszę składać na Woroniczą 17 w Warszawie (siedzibę TVP) :p

2

@tomek8756 Mnie smieszy ogolnie robienie z takiej melanie c gwiazdy czasy swietnosci miala tylko gdy spice girls istnialy solo to no delikatnie mowiac zadna gwiazda

1

@tomek8756 tu bardziej pereiera pokazuje hipokryzję tej całej gwiazdy. Z występu w Polsce rezygnuje a w Rosji czy Emiratach chętnie śpiewała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?