La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

1

Od wczoraj trochę się mówi o Mel C (byłej Spice Girl) w kontekście jej (nie)udziału w Sylwestrze Dwójki.
Przypomniałem sobie jej kawałek, sprzed 20 lat, do którego mam sentyment.
Tutaj w wykonaniu akustycznym :)

@8stoichkov8

0

@Kapitan hawk Swoją drogą, jeśli te różne aspekty są dla niej ważne, to czemu nie sprawdziła ich i nie spławiła ich od razu?

0

@July_6_BcN Myślę, że nie miała pojęcia, że TVP jest aż taką patologią :D

0

@Kapitan hawk Jak zobaczyła że rok temu te same buractwo występowało I prowadzący z Norbim na czele to miała rację że zrezygnowała.Żeby w 40 milionowym kraju nie było utalentowanych piosenkarzy tylko same celebryctwo.Albo jakieś szpaki i marina łuczenko, nosz kurr.a kto to jest wogóle?

1

@Kapitan hawk fajna wersja. No to byl hicior 20 pare lat temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?