La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 810 Culés

3

W tym roku udało mi się być w Barcelonie. Do bycia w pełni spełnionym pod względem podróży piłkarskich jest jeszcze zobaczenie Guardioli i Messiego. O ile Pep ma jeszcze pewnie trochę czasu czy to w City, czy gdzieś indziej, o tyle Messi ma ok. 2-3 lata na najwyższym poziomie, więc celuję, by w 2023 roku wybrać się do Paryża na mecz. Jak to wygląda cenowo? Podobnie jak Barcelona czy jest szansa na nieco tańsze noclegi? Może ktoś coś polecić?

4

@macio_944 Słyszalem ze w Paryzu sa top burdele Macio

konto usunięte

9

@macio_944 Z tego co słyszałem tam ludzie śpią na ulicach, także zabieram się z Tobą jakoś w czerwcu, albo we wrześniu, bierzemy śpiwory i ciśniemy gdzieś na ulicę z widokiem na Wieżę Eiffla. Będziemy spać na zmianę, żeby nas nie okradli, albo nie zgwałcili.

0

@TheNekro94 Haaa, jestem za :)
@Encore Nie stać mnie na takie...

3

@macio_944 no ja trochę żałuje, że nie pojechałem jak Messi grał w FCB, ale niestety kto wiedział, że tak się stanie… Barcelonę zaliczyłem w 2009 roku, ale podczas sezonu turystycznego

1

@Joe_Pesci Również ciągle miałem wrażenie, że mam czas, bo przecież Messi nigdy nigdzie nie odejdzie przed ok. 37 rokiem życia. A tu lipton i rzeczywistość przepięknie to zaorała. Dlatego chcę ASAP ogarnąć taki wyjazd, bo nigdy nic nie wiadomo.

konto usunięte

5

@Joe_Pesci Ja miałem to szczęście być tam w 2012 roku i widzieć najlepszy team i najlepszego Messiego na żywo.

3

@TheNekro94 I cyk, do ignorowanych z zazdrości...

0

@macio_944 Jak Messi w 2023 do Barcelony wraca przecież.

0

@Kgorecki2500 Jeśli tak będzie, to masz u mnie zielone do końca 2023 od przyjścia Messiego.

1

@macio_944 to nie jest forum kibiców PSG. Jeśli chcesz zobaczyć Leo, tam musisz pytać.

0

@betonito No Shit Sherlock, dzięki!

1

@macio_944 Ale cie wyjasnil

1

@Encore No dokładnie

1

@macio_944 @TheNekro94 Dokładnie tak jest. Tam można byc bezdomnym i spać na ulicy czy w parku. I nie jest to nielegalne. Mieszkałem tam kilka lat. Bilety zaczynają się od 60euro. Cena noclegu również od nawet 40. Stadion cały z betonu, brzydki i bez historii. Ale na trybunach zawsze haszem poczestują, no chyba że w barwach innych jesteś to nie polecam :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?