- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
2
Panowie powiem wam, że 360 hz matryca w laptopie robi robotę - tyle skilla w bfie doszło z przesiadki z 60 hz :D
2
@AFA90 Proste ze robi robote haha ;D
3
@AFA90 360? Ja to miałem zawsze wrażenie że od 144hz w górę już nic nie daje bo oko tego nie wychwyca
3
@AFA90 Z 60hz nawet na 144hz to już jest kosmos :P @Emhyr to tak samo jak teoria, że ludzkie oko nie widzi więcej niż 30 fps, a mówią tak zagorzali konsolowcy albo ludzie których nie stać na monitor 144+. Różnica np. w FPSach jest kolosalna.
2
@kuz Z 60 na 144 to wiem bo mam nawet teraz postawione dwa monitory obok siebie jeden 144 a drugi 60 i tam widzę ale grałem na 240 i nie widziałem żadnej roznicy od 144
0
@Emhyr Wtedy musisz mieć w gierce 240+ fps też, żeby było czuć różnicę.
0
@kuz Ja zawsze uncapped gram
1
@Emhyr @kuz @Lionel_Messi10 Ja nigdy nie miałem styczności z nic powyżej 60 hz tak więc dla mnie kosmos :D Osobiście uważam, że 165 hz będzie maks, a powyżej, to już pewnie jakiś chwyt marketingowy ;d do tego 360 hz ekranu dochodzi jeszcze czas reakcji 3ms z tego co wyczytałem
2
@AFA90 A no to nie dziwi mnie wtedy sam jak przeszedłem z 60 na 144 to olbrzymia różnica. Na 60 to taki slow mode jest już się nie da wrócić :D
1
@kuz Wiadomo, że matryca sama w sobie jest piekielnie szybka, ale jeśli ja w bfie wyciągam 300 fps a matryca ma 360 hz, to znaczy, że nie wykorzystuje jej w pełni ?
1
@AFA90 Ja z 60 Hz przeszedłem na 165 Hz i też widać różnicę. Masz gsync lub freesync włączone? Bo nie wiem jak to działa do końca.
2
@fcbarcafan19 Chodzi o synchronizacje pionową ? W grze mam wyłączone i w sterowniku nvidia również
edit - to nie wiemy do końca ;d
2
@AFA90 Tak, bo 360 hz to 360 klatek na sekundę, więc jeżeli masz 300 fps to widzisz tylko te 300 klatek.
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kuz mamee !! dawaj hajs na stacjonarke z rtx 4090 bo nie mam 360 fps w bfie :D
0
@AFA90 G-Sync i FreeSync to coś innego, bo synchronizacja pionowa to stare rozwiązanie które obciążało kartę