La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

konto usunięte

1

Barcelona będzie miała ciężko o powrót na szczyt europejskiej piłki robiąc takie transfery jak np. Zubimendi.

1

@AllBundy Real swego czasu grał Illaramendim cały czas w pierwszym składzie i dawał radę xD

3

@AllBundy Dlatego jak chcą robić drużynę na tu i teraz to powinni podpisać Kante i Skriniara, a Kounde na prawo.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 To nie FIFA, ze Kante dostanie z czapy kartę 95 i będzie śmigał jak w swoim Prime.
Ja bym nie szedł w ten transfer mimo mojej całej sympatii do tego zawodnika.

2

@Medium Długo tam się Illaramendi nie nagrał . I to właśnie jest podobna półka...

konto usunięte

0

@Medium a co Ty, grywał pojedyncze mecze od początku, ale ostatecznie był to mega niewypał :)

konto usunięte

0

@Rust_Cohle a może akurat, jak za darmo to pasuje brać :)

1

@Rust_Cohle Kurde, a ja myślałem, że życie to jedna wielka gra wirtualna :D

No, ale jakie jest ryzyko tego transferu? przechodzi za darmo, pokazał w swojej karierze, że potrafi wejść na poziom top, kontrakt przecież nie musi być od razu 5 letni tylko krótszy z ewentualną opcją przedłużenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?