La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

1

Komunikat Espanyolu:
- reprezentacja klubu nie pojawi się na Camp Nou, za wyjątkiem piłkarzy i sztabu trenerskiego
- klub apeluje do innych klubów i władz ligi o ocenę precedensu związanego z wstrzymaniem zawieszenia Lewandowskiego
- Espanyol wykorzysta wszystkie swoje środki do obrony własnych interesów


0

@barcelonaLM Fakty sa takie ze Espanyol został oszukany

0

@barcelonaLM Niech oni całują trąbkę lepiej :DDDD Myśleli, że bez Lewego mieli jakiekolwiek szanse? Powinni wyjść zagrać i nie trenować głupa.

0

@barcelonaLM To walkower i nara. Można rozpoczynać sylwestra.

konto usunięte

0

@barcelonaLM
No trochę dziwne wszystko i trochę niesprawiedliwe względem innych klubów- abstrahując od dodatkowego zawieszenia, to zawsze była zasada pauzy po czerwonej kartce i nikt nie szukał środków, żeby to ominąć.

0

@barcelonaLM a co ma Barca do tego że patologie odwala zarząd ligi? Pretensje chyba w złym kierunku

konto usunięte

0

@barcelonaLM Jeszcze niech nam walkowera dadzą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?