- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1142 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1142 Culés
2
Ale człowiek już wróciłby do Night City, to DLC fabularne to chyba najważniejsza premiera u mnie w 2023. :D
1
@marcin62 U mnie Suicide Squad i Survivor są jeszcze.
0
@marcin62 kiedy te dlc?
0
@marcin62 Skończy się na średnim dlc za 120 zł xD
2
@Joe_Pesci Może w tym roku a może nie. CDPR ma problem zrobić obecnie cokolwiek.
0
@LambiPL za darmo to będzie uczciwa cena moim zdaniem :D
0
@Joe_Pesci Na obecna chwile premiera jest planowana na ten rok, wiecej szczegółów brak xd
0
@Joe_Pesci No tylko to ma być płatne między 80-120 zł.
1
@marcin62
Mnie totalnie nie kupił Cyberpunk, miasto takie pustawe, sztuczne w porównaniu z grami Rockstara.
0
@draxidox nie no CP to nawet podjazdu nie ma do takiego RDR2
2
@Joe_Pesci
Ja pamiętam zapowiedzi i te spusty, że to miała być gra większa niż GTA, RDR :D A bez podjazdu totalnie.
1
@draxidox Wiadomo, ze R* to minimum dwie półki wyżej ale oni kupę lat dopieszczają swoje technologie, silnik i gry. Redzi wleźli z cyberkiem na obcy grunt dodatkowo na silniku, który sprawia im olbrzymie problemy. Technicznie nie dowieźli ale nadrobili historia, narracja, postaciami i klimatycznym soundtrackiem - akurat te rzeczy można brać za pewniak u Redow, bo nigdy u nich to nie zawiodło.
a samo miasto w Cyberpunku jest wizualnie pięknie, dopieszczone i pełne detali. Jeżeli chodzi o 'pojedyncze' miasta to nic ładniejszego nie widziałem w swoim growym życiu.
Bezpośrednie porównania z grami R też moim zdaniem nie są aż takie trafne, bo duży, żyjący świat nigdy nie był mocnym punktem Redow - nawet w uwielbianym Wiedzminie 3.
0
@marcin62 "samo miasto w Cyberpunku jest wizualnie pięknie, dopieszczone i pełne detali" w sensie pusta makieta, w której ludzie nawet mają problemy z przejściem na światłach? XD
0
@LambiPL Co ma zachowanie sztucznej inteligencji u npc do aspektów wizualnych miasta to nie wiem :p
0
@marcin62 A no to, że to jest pusta wydmuszka, której brakuje podstawowych elementów "żywego" miasta. Jak laski na instagramie, co z tego że ładne, skoro puste. Nie bardzo rozumiem co było takiego zachwycającego w konstrukcji miasta w CP...