- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
0
My tu gadu gadu, a sprawa Jaworka przedłużona o kolejne 4 miesiące. Pytanie do detektywów, jak myślicie, czy ten psychol żyje? W mojej opinii, opartej na doświadczeniu, śmiem twierdzić, że Jaworek już od dawna nie żyje, bo popełnił gdzieś samobójstwo. Zapraszam do wymiany myśli i poglądów.
1
@BorzyKrzys
Ja myślę, że udało mu się zwiać i zmienić tożsamość. Żyje sobie gdzieś z granicą.
1
@BorzyKrzys Kto to jest i co zrobił?
3
@Medium Zabił swoją rodzinkę w zeszłym roku.
0
@BorzyKrzys według mnie na początku myślałem że , nie żyje ale kurde to jest wielkie chłopisko cieżko żeby tak sie ukrył , a ukrywanie takiego starego pryka dziada tyle czasu wydaje sie nie możliwe ;) cieżko powiedziec
0
@bartas97 Imo wydaje się zbyt prostym chłopem, by to wszystko ogarnąć. Ucieczka i zmiana tożsamości oraz skuteczne ukrywanie się wymaga środków, precyzyjnego planu i kontaktów. Choć przyznam, samo zabójstwo wydaje się bardzo wykalkulowane przez niego.
0
@BorzyKrzys Szukali w wielu miejscach jego ciała i nic nie znaleźli, czuje że raczej zwiał.
0
@BorzyKrzys tam ogólnie teren jest straszne zalesiony możliwe że , znał jakieś miejsce trudno dostepne i tam jest ciało , ale no ukrywanie też tak myśle, chłop bywał w niemczech itp to może tam spokojnie sie ukrywać
0
@BorzyKrzys W wiosce nieopodal mojej miejscowości, w 2016 roku zaginął 60-letni mężczyzna (z tym, że na szczęście nikogo przed tym nie zabił). Po prostu wyszedł z domu i tyle go widzieli. W 2020 lub 2021 odnaleziono go w pustostanie na skraju wsi i to tylko dlatego, że ktoś był zainteresowany zakupem i zastał taki a nie inny widok. Oczywiście się powiesił, a to wszystko nie więcej niż 2 km od domu.
W przypadku Jaworka też przeczuwam samobója.