La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

5

Szkoda



5

@Kuba_1 Nie szkoda bo tam moze wygrywac a tu by sie ksztusił XaviBallem

3

@Kuba_1 Fabrizio Romano niby taki poinformowany i w ogóle ... a nie wie że oni tylko wywierają presję na Tebasie.

2

@Kuba_1 Wszystkie źródła z Francji podały że Leo ma przedłużyć kontrakt o rok, do 30 Czerwca 2024 roku.

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 Oby z opcją przedłużenia do 2025

1

@Encore ta bo tam grają zajebiście. Kasa i tylko kasa wchodzi w grę. Dla mnie to Leo może już się nawet mianować legenda Arabów i psg.

0

@TheNekro94 Zobaczymy jaki to będzie kontrakt, na dniach ma wlecieć oficjalka.

10

@tbas xdddddddd

2

@Kuba_1 ale jak to, przecież miał wrócić tu z miłości grać za darmo

0

@tbas A legendą Barcelony może czy już nie?

0

@Barcanajlepszyteam zawsze będzie. Pytanie czy mu foszek minie

0

@Encore A co on ma jeszcze wygrać? On już nic nie musi, dlatego chciałbym ostatni sezon, żeby wrócił do nas i dostał pożegnanie na jakie zasłużył.

0

@tbas niezła odklejka

0

@Kuba_1 Kolejną Ligą Mistrzów by pewnie nie pogardził.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?