La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1313 Culés

2

Zaczyna mnie już irytować Xavi swoimi decyzjami. Gra w pierwszym okresie wyglądała dobrze, ale rywale już się nauczyli grać z nami i brakuje błysku, taktyki konkretnej pod danego rywala.

Każdy mecz znów zaczyna wyglądać tak samo, jeśli nie strzelimy szybko bramki to wręcz jest gra bez pomysłu. Xavi chyba nie potrafi przekazać tego co chce, albo po prostu nie jest jeszcze gotowy na prowadzenie Barcy. Jest na pewno lepiej niż za Koemana z tym że Xavi dostał wszystkich, których chciał. Nie wymagalem wygrania LM w tym sezonie, ale jak mamy szansę na mistrzostwo a w ostatnim meczu wychodzą gracze i grają jakby im się nie bardzo chciało, to dla mnie wina trenera i braku zmotywowania podopiecznych do gryzienia trawy.

Szale goryczy (stąd ten komentarz) przelał brak Ansu w wyjściowym składzie. Muszą zrobić wszystko by wrócił chłopak sprzed kontuzji, a w takim meczu gość siada na ławce. Jak mają zawodnicy złapać jakikolwiek rytm meczowy?

Każda drużyna musi mieć swój kręgosłup, jeśli kręgi się przestawia co mecz, to jak szkielet na funkcjonować?

0

@Matt_i1992 może jest po prostu beznadziejny na treningach? Zresztą grał ostatnio w pierwszym składzie, a taki Ferran, Memphis czy Dembele nie. To normalne i logiczne, że Xavi chce żeby w kluczowym momencie, kiedy będzie trzeba grać co 3 dni wszyscy zawodnicy byli w formie meczowejz dlatego stosuje rotacje.

0

@LewoSkrzydlowy11 ale rotację tak, jak najbardziej. Z tym że nie cały skład ... Tak się nie da, musi być trzon, można 5 zmian robić i to ma być pomoc w takich meczach

0

@Matt_i1992 i jest trzon Kounde, Alba, Busi, Ousmane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?