La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

8


Co oni tam ćpają to ja nie wiem

12

@Janas11224 gdyby spadły byłoby źle xD już widzę jak Polacy pękają i wychodzą na ulice strajkować że chcą droższe paliwo

4

@Jakchcesz pa na to


Jaka parówa wariacie

8

@Jakchcesz wyobrażam sobie te tłumy narzekające na zbyt tanie paliwa :D

0

@Janas11224 przypomina mi to "leave obajtek alone"

0

@Janas11224 a skorzystam chętnie z zaproszenia

0

@Janas11224 Ej Beata! a czemu nie spadły przed Vatem tylko dopiero teraz by stworzyć obraz ceny stabilnej?

0

@Janas11224 ogólnie gadają bzdury, ale tutaj ma rację. Ceny by wzrosły to by gadali że znowu podnoszą, by spadły to by gadali to co teraz że wcześniej nas oszukiwali. Czyli polaczkom zawsze będzie źle. :P

1

@gaucho104 Skoro wcześniej nie mogły spaść, a teraz nagle mogą to chyba oczywiste, że nas oszukiwali ??? a Ty właśnie napisałeś, że Polaczkom źle bo narzekają na to, że ich oszukują xD

0

@MesQueUnClub_87 ale Amerykę odkryłeś... Powiedz mi kiedy i kto nas nie oszukiwał? Cena by wzrosła to też byś marudził że jeszcze więcej z nas zdzierają a na świecie ropa nie podrożała. Czyli czego by nie zrobił to by było źle :P

1

@gaucho104 byłoby dobrze np gdyby nie oszukiwali wcale

0

@Janas11224 znajdź mi taką partię, czy ugrupowanie i idę głosować!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?