- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
1
Osiem miejsc na podium z rzędu! Gościu mówi jeszcze że w jego skokach jest sporo błędów, a w życiu prywatnym sporo się działo,bo w takim sporcie jak skoki głowa odgrywa kluczową rolę. A narodziny dziecka to dla każdego najważniejsza rzecz w życiu.
Mam nadzieję że Dawid wygra ten wyścig o najważniejsze trofeum jakie można w skokach narciarskich wygrać, czyli Kryształowa Kula.
Naprawdę bardzo ciekawy sezon. 3 fighterów którzy nie schodzą poniżej pewnego poziomu. To może być jedna z ciekawszych rywalizacji o KK. Thomas robi kawał dobrej roboty, miejmy nadzieję że zaczną dochodzić Wąsek i Wolny na których bardzo liczę. Z potencjałem jest też Juroszek który ma mega mocne wybicie.
0
@Criss18Barca Dawid musi dać jeszcze większego powera bo Granulat jest w okrutnej formie i w końcu go dopadnie jak tak dalej pójdzie..
1
@TheNekro94 Dawid mi się wydaje bardziej mocny psychicznie i jestem o niego raczej spokojny, ale to są skoki. Paradoksalnie dobrze się kalendarz ułożył, bo teraz Zakopane, można odpocząć, zna się bardzo dobrze obiekt. Rok temu Granerud miał tam wielkie problemy z pozycją dojazdową. A za dwa tygodnie Sapooro. Przed tym wylotem nie będzie dużo podróż dla Dawida.
Zobaczymy jak Granerud się zaprezentuje, pamiętam jak Stoch wygrał TCS po raz pierwszy to potem musiał trochę odpocząć bo narobiło się sporo zainteresowania wokół niego zrobiło. Wiadomo w Norwegii jest inaczej jeśli chodzi o zainteresowanie, ale wygranie TCS po raz pierwszy od 2007 nie przejdzie bez echa.
0
@TheNekro94
Szczególnie ze u Dawida pewnie przyjdzie spadek formy niedługo niestety. Wg mnie Granerund to weźmie.