La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

79

Leo Messi: "Nigdy nie powiedziałem, że jestem najlepszy w historii, ani sam nie próbuję forsować takiego postrzegania. Dla mnie bycie uważanym przez innych za jednego z najlepszych w historii jest więcej niż wystarczające."

https://x.com/barcagalaxy/status/1611495450594484224

@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG

37

@Lionel_Messi10 Leo Messi - złoty a skromny.

11

@Lionel_Messi10 Ciekawe jak to sobie myśli gdy leży sobie w łóżku.
To ja jestem taki dobry, czy oni tacy słabi?

20

@Lionel_Messi10 powinien to przeczytać pewien sztucznie pompowany Portugol tylko nie wiem czy w tym RPA ma internet :]

8

@Lionel_Messi10 "dla mnie jestem pierwszym, drugim i trzecim najlepszym graczem na świecie"
"jestem unikalny"
"ludzie mi zazdroszczą, bo jestem piękny i bogaty"
"pobiłem wszystkie rekordy"

8

@Criss18Barca Jak oglądałem Messiego w prime jak objeżdżał 5ciu, po czym regularnie robił podanie jakie inni piłkarze robią raz na całą karierę... a jakiś cymbał Barceloński tego nie potrafił przyjąć albo nie trafiał na pustą to się zastanawiałem czy Messi myśli sobie jak można być tak słabym gównem xD czy po prostu wie że dla niego to jest łatwe ale nawet dla "topowych" zawodników takie trafienie na pustą to całkiem trudne wyzwanie i tylko był lekko zawiedziony xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?