La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

1

Nie miałem wczoraj za dużo czasu dlatego kilka słów o 71. Turnieju Czterech Skoczni napiszę dzisiaj, właśnie teraz.

Szkoda oczywiście, że nie udało się wygrać całego turnieju Dawidowi Kubackiemu ale Halvor Egner Granerud pokazał kapitalną formę w noworocznej imprezie.
Wczorajszy konkurs tylko potwierdził dominację Norwega i całkiem zasłużenie wygrał i konkurs i cały turniej.
Myślę, że łatka skoczka bez psychiki od niego już odleciała na zawsze, gość był od samego początku mocny i pewny siebie.

2 miejsce Polaka jest oczywiście świetnym wynikiem ale teraz jedziemy dalej, liczę, że już w Zakopanem Kubacki będzie potrafił pokonać Norwega i Laniska (3 miejsce w turnieju, kapitalny wynik), a mówię o tym dlatego, że Puchar Świata trwa dalej i fajnie by było gdyby w kwietniu po ostatnich zawodach w Planicy to Dawid Kubacki odbierał Kryształową Kulę, wszak Granerud już ją ma (podobnie jak Dawid miał Złotego Orła), a Dawid jeszcze nie. Tylko ten Anze Lanisek... najmniej się o nim mówi, a tymczasem ciągle wicelider PŚ ze stosunkowo niedużą stratą.

1

@Stinger_ Lanisek niech sobie PŚ w Lotach wygra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?