- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
7
Globe Soccer Awards ładnie to sobie wymyśliło.
W latach poprzednich plebiscyt odbywał się na koniec roku.
2021 - 27 grudnia 2021
2020 - 27 grudnia 2020
2019 - 28 grudnia 2019
2018 - 4 stycznia 2019
a teraz:
2022 - 17 listopada 2022
Mieli za sezon "dobrego zwycięzcę" to zrobią wcześniej. U nich nie było powodu, żeby przekładać czy kombinować (jak złota piłka która dalej jest przyznawana w tym samym okresie, ale odnosi się się do sezonu, a nie roku), bo i tak w poprzednich latach robili na sam koniec roku, ale "o zgrozo" to wiązało się z tym, że Messi mógłby zgarnąć aż 2 raz ;) (nie wiadomo było oczywiście jak pójdzie ARG na mundialu, ale tutaj mieli pewniaka wygranego w postaci Benzemy).
Ciekawe co zrobią za rok tutaj - pewnie znowu będzie pod koniec roku, albo nawet w styczniu 2024 ;)
1
@mekston Dubai d'Or nie dla Leo
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@mekston W tym roku i tak jeszcze dwie nagrody przed Leo, Fifa The Best po raz 7 i Złota Piłka po raz ósmy. ;-))
5
@Lionel_Messi10 fajnie, że zrobił playmakera - wiem, że to mniej medialne, ale ja bardzo wysoko cenię. Plus może kiedyś FIFA / albo Złota Piłka przejmie to od IFFHS i zyska na medialności i będzie taka kontynuacja, a rozgrywajacy / ofensywni pomocnicy / kreatorzy gry to w futbolu złoto i są kluczowym czynnikiem (jeszcze jak mają dodatkowe wsparcie w pomocy) dlaczego daną drużynę bardzo dobrze się ogląda.
1
@mekston to całe Globe Soccer to straszne gówno. Nie zdziwiłbym się, gdyby toksyk to opłacał.
Właśnie rzuciłem okiem na tą nagrodę i w 2020 i 2021, gdzie Ronaldo był już sportowym kaleką, Globe Soccer dodało "Najlepszy gracz wieku 2000-2020" w 2020 i "Top Goal Scorer of All Time" w 2021, żeby tylko toksyczny Ronaldo nie został bez nagrody.
Już pomijam to, że w takim 2019 Messi zniszczył tą pacynkę a i tak Ronaldo zgarnął tą nagrodę.
2
@mekston Dla mnie też super i chciałem żeby pobił Xaviego w tej nagrodzie i zrobil to ;-)) dobrze by było jakby Fifa czy France Football przejęli tą nagrodę. ;-)
3
@cris2706 Mendes co roku najlepszy agent w Globe Soccer ;);
co do Leo - poza rokiem 2019, to ładne kwiatki to też rok 2011 i prawdziwy hit - rok 2012 ;)
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@cris2706 Dobra widze o co chodzi, ta nagroda jest nic nie warta, tyle moge powiedzieć od siebie.
3
@mekston no właśnie ten Mendes też mi nie umknął i Falcao w 2012 XD Przecież gdyby Ronaldo zagrał taki rok jak Messi w 2012 to Globe Soccer do dzisiaj wręczałoby mu nagrody za taki sezon ;)
@Lionel_Messi10 o tej nagrodzie od Arabów co co roku wręczają Ronaldo i Mendesowi. Messi by chyba musiał z 200 goli strzelić, żeby tą nagrodę dostać.
1
@mekston No to w tym roku chyba passa Mendesa się skończy, skoro piękny zmienił agenta.