La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

konto usunięte

1

Dobra muszę się pochwalić, nie jest to nic wielkiego ale dawno nie instalowałem starszych gier i nie jestem omegą ale się udało. A mianowicie zainstalowałemć Silent Hill 2. Rozszerzyłem też grę o SL 2 EE( fanowskie ulepszenie grafy, usuniecie bugów itd, bardzo duża aktualizacja, a łatwa do instalacji) i na koniec dołożyłem też język z kraju Mickiewicza i Małysza. Pograłem parę minut i śmiga, myślałem, że będzie gorzej wyglądać. Naprawdę jestem miło zaskoczony, tylko do sterowania trzeba się przyzwyczaić, któraś noc będzie zerwana. Zaskakująco łatwo poszło.
https://zapodaj.net/73214da6382b8.png.html

1

@koziar Nic tylko się cieszyć, instalowanie starszych gierek na nowszych systemach bywa bardzo, ale to bardzo problematyczne. :D

konto usunięte

0

@marcin62 Tzn ja instalowołem dawniej z oldgamesdownload, tam nie trzeba nic robić, tylko wypakować (stare Mechwarriory np mi działały) ale Silent Hill 2 nie dość, że tam nie ma, a to do tego często jest problem z jakimiś pierdołami, wyszła na szczęscie EE pare lat wstecz i dzisiaj się do tego dobrałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?