- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
2
Przejrzałem mecz Polska - Argentyna pod względem tej informacji od Tagliafico i mam następujące wskazówki:
- oczywiście sytuacja musiała zdarzyć się po 59' (wejście Agrentyńczyka) i zgodnie z jego słowami po drugiej bramce - 67'
- w 71' po faulu na Lewym widać przez ułamek sekundy jaki jakiś zawodnik Polski grający po lewej stronie idzie w tym samym kierunku co Tagliafico po czym zmienia się kadr
- w 74' po nieudanej polskiej akcji, Zieliński i prawdopodobnie Skóraś mówili coś między sobą, kiedy 2 metry obok nich stał Tagliafico i wtedy zmienia się kadr
- następnie w 78' widać (niewyraźnie) jak jakiś zawodnik rozmawia prawdopodobnie z Messim (można rozpoznać po brodzie i opasce kapitańskiej) co może być przekazaniem informacji dla reszty drużyny
- 84' min przy Tagliafico znalazł się Piątek, potem ucieka kadr, ale na takie słowa jest już raczej za późno
Oczywiście nie wszystko było widać na transmisji, często były nawet i minutowe przerwy gdzie Tagliafico 'znikał' i wtedy ktoś mógł do niego podbiec, powiedzieć, ale najprawdopodobniej był to ktoś grający po jego stronie (bo dlaczego podbiegłby akurat do niego?). Winowajcę trudno określić, ale moje typy to:
- ktoś z pary Zieliński/Skóraś i słowa te padły albo w 74'
- powiedział je ktoś inny w 78' i informacja rozeszła się na gorąco po zawodnikach kiedy to my oglądaliśmy powtórkę faulu Krychowiaka i zmiany
P.S. mecz oglądałem przez tvp sport, jakby ktoś chciał sobie sam zobaczyć to tam można
0
@The_Man Nie wiem czy taki inteligent jak Zieliński wydukalby cokolwiek po hiszpańsku. Po włosku to może jeszcze, bo gra tam już kilka lat. No chyba, że przed meczem miał już wyćwiczony tekst
1
@The_Man Dziwne, że zagraniczne media i dziennikarze jeszcze tego nie ustalili. To naprawdę nie jest trudne, bo muszą przeanalizować mecz od 60 minuty, nie całe 90 min.
Rozmowę Messiego ze Scalonim szybciutko wychwycili. Wiem, był to inny rejon boiska, przy linii bocznej, ale wciąż...
Nie wiem, dziwne to wszystko ^^
0
@Ptasior Tagliafico mowił o łamanym hiszpańskim, być może piłkarze uczyli się jakiś prostych słów po Hiszpańsku żeby komunikować z przeciwnikami, albo ich ropzumieć - niekoniecznie na repce, ale być może już w klubie gdzie grali w LM czy LE
0
@The_Man Zieliński koleguje się z Ruizem
0
@The_Man jeśli łamanym hiszpańskim to faworyt jest jeden.