La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1142 Culés

14

Ostatnio wróciłem do płyty Gang Albanii - Królowie Życia. Po takim czasie, takim syfie jaki obecnie jest mainstreamie stwierdziłem, że ta płyta była na prawdę dobra.

3

@LewoSkrzydlowy11 To guwno muzyka nazywasz? Czemu mnie to nie dziwi

2

@LewoSkrzydlowy11 słuchało się tego jak się miało 18-20 lat. Wtedy i teraz lubię sobie posłuchać czegoś takiego, na odmóżdżenie

0

@LewoSkrzydlowy11 na pewno bardziej rapowa niż to co obecnie jest rapem

2

@Sulimo Sam tego nie słucham, ale pokaż z ciekawości czego Ty słuchasz :D

5

@HighestInTheRoom On słucha jak Elfy napierdzielają na fletach

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Mozarta. Albo muzyki filmowej z władcy pierścieni xD

1

@LambiPL Zgadza sie. Poza tym Linkin Park,Offspring,Green Day,Sabaton,Simple Plan,Dead by Aprill,Zebrahead,bullet for my valentine,Three day grace czy Nirvana

@HighestInTheRoom Może komus sie to nie podobac ale to co słucham można chociaz nazwac muzyka. Gang Albani wrzuciłbym do wora z disco polo i wrzucił do jeziora

konto usunięte

1

@Sulimo Za Linkin Park i green day szanuje. Reszty nie znam (sabaton znam ale nie moje klimaty)

1

@LambiPL Nie no muzykę filmową to i ja czasem lubię posłuchać ^^

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Wiadomo, marsz imperialny z SW często mi towarzyszy :D

0

@Sulimo no tylko to są te gusta. Dla mnie to co nazwałeś to bardziej mi przypomina moje wycie w kiblu na zdartym.gardle przy poważnym zatwardzeniu niż muzykę

0

@Sulimo tak, nazywam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?