La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

13

Barça jest bliska podpisania kontraktu z synem Ronaldinho. Z Brazylii mówi się, że to ogromny talent.

- @_AdrianSnchz



@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @MrPGG @AFA90

3

@Lionel_Messi10 twarzyczka nieco podobna :)

2

@Messibestplayerintheworld Oby tez tak czarował nóżkami jak Ojciec ;D

11

@Lionel_Messi10 w czym ma ten talent? Bo zdaje się że prawie rok jest bez klubu. I jakoś o innych talentach jest głośno dużo wcześniej niż o synu Ronaldinho.

2

@Lionel_Messi10 Jeżeli będzie takim kozakiem jak Tatuś to Papa Fati

0

@Coutinho007 Jeżeli to co napisał @Azi jest prawdziwe to nie będzie :P

0

@Kgorecki2500 Według transfermarktu tak jest.

2

@Azi Dobrze ze jest bez klubu, przyjdzie za free, bez żadnych opłat, o to chodzi.

0

@Lionel_Messi10 poszukałam sobie o nim i pisze, że od 26.02.2022 jest bez klubu więc gdzie oni ten ogromny talent dostrzegli? Mam nadzieję, że to jakiś fake news bo kolejny brazylijski niewypał transferowy nie jest nam potrzebny.

0

@Klaudiaa8 A ja bym go chciał, jak przyjdzie za free to super.

0

@Lionel_Messi10 Ale źle skoro nikt wcześniej po tak wielki talent się nie zgłosił :P Powinien mieć multum propozycji i gdzieś grać.

2

@Kgorecki2500 To dobrze ze nigdzie nie gra, ja go chce do Barcy, jak jest wolny to za free dobry deal będzie. ;-)

Z reszta on ma dopiero 17lat, także wiele lat grania przed nim.

@Coutinho007 Dokładnie ;-) Chłopaczek ma dopiero 17lat i wiele lat grania przed nim, ja bym go za free bral. ;-)

1

@Lionel_Messi10 no wiesz, że jest ktoś za darmo to nie znaczy, że trzeba brać. A jak w Brazylii mówią, że to ogromny talent to dlaczego nikt go nie chce i pozostaje bez klubu? Coś tu nie pasuje.

1

@Klaudiaa8 Ale on ma dopiero 17lat, także dużo lat przed nim, im szybciej do nas przejdzie tym lepiej może się rozwinie i będzie kotem.

1

@Kgorecki2500 Nie no wiadome ale gdyby był chociaż tak dobry jak taki Rodrygo np to spoko.

0

@Lionel_Messi10 coś czuję, że ciebie przekonuje tylko i wyłącznie to, że jest synem Ronaldinho. Dla mnie to żaden argument, ale życzę klubowi, żeby stworzył nową perełkę, a jemu lepszego zaangażowania do piłki nożnej niż miał jego ojciec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?