- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
16
Co by nie mówić to przemawia poseł na sejm wybrany tak jak każdy inny przez suwerena i Marszałek Sejmu nie ma prawa tak komentować wystąpienia posła.
0
@IronSanHybrid Tymczasem mój znajomy z grupy by pochwalił decyzję. Ale on ogólnie dziwny jest.
0
@IronSanHybrid brakiem kultury się braku kultury nie zwalczy
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@IronSanHybrid skandaliczne zachowanie Gosiewskiej. Jedna z najgorszych w PiSie. No, ale do tego sprowadzono parlament. Do takiego poziomu. Skandaliczne to jest.
9
@Azi zwłaszcza, że Braun nie zachował się tutaj niekulturalnie. Wręcz przeciwnie. Zaznaczył dosadnie co uważa, ale nikogo nie obraził.
2
@michal26 Niestety, w historii tej izby padały różne mocne i niestosowne słowa, ale to było raz na jakiś czas i dlatego robiło wrażenie. PiS jednak sprowadził debatę w Sejmie do rynsztokowego poziomu merytorycznego jak i językowego więc niestety, ale takie rzeczy przechodzą bez większego echa.
0
@michal26 w ogóle nie obraził nikogo :D
8
@IronSanHybrid a najlepsze że Braun mówi dobrze, bo tu o to gówno szpiegujące nasze maile i inne media jest wypowiedź, ale i tak znajdą się durnie broniące tej pani bredząc coś o onucy na temat Brauna, a to PiS wprowadza ustawę jak u komuchów w Rosji;)
1
@Azi kogo obraził? Całe ugrupowanie, że są zuchwali i porównał ich działania do bezpieki. I słusznie, bo są podobieństwa i o tym się mówi od alt, że dokładnie takie same, totalitarne zapędy posiadają. To nie jest obraza konkretnej osoby, tylko stwierdzenie faktu na temat idei danego ugrupowania.
Obraziłby, gdyby powiedział, że "Kaczyński Ty Komuchu zuchwały. Won od prywatności Polaków!"
Coś takiego byłoby agresywną opinią i obrazą.
To zrobił wobec Niedzielskiego i Szumowskiego wyzywając na mównicy od doktorów śmierci xD itp.
To przegiął.
Braun jest dziwny, ale Gosiewska zachowuje się gorzej od niego.
0
@IronSanHybrid otóż to.
4
@Barca1992 Dokładnie, ta ustawa inwigilacyjna to jest jakieś kuriozum.