La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1893 Culés

12

Gdyby ten var, automatyczne pół spalone i inne występowały od 10 lat, to Real by dalej o la decime walczył

7

@Marcelinho99 Bez varu Real miał przestać wygrywać puchary, a co się okazuje to Barcelona przestała xD

1

@Medium Za to dla Arsenalu to bez różnicy. Tak czy siak beż pucharów.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca Okej od ery varu Barcelona wygrała 3 puchary Arsenal 2

0

@Medium No to więcej :) A ilenwszy Arsenal grał w CL od ery Varu? No popatrz....

0

@PatrykBarca Zmienia się już argument. Cóż potrzeba czasu na pewne wyniki, konkurencja w PL, a w la liga jest nieco inna, poza tym Barcelona przez 15 lat miała Messiego, więc nie trudno było o sukcesy :)

0

@Medium Zgadzam się ze w PL jest większa konkurencja. Tyle że Barcy w lidze nie wyprzedził nikt prócz Realu i Atleti. A Arsenal wyprzedziło Lester , West Ham, Totki czy inne placki.

0

@PatrykBarca Tamten sezon już był na styku, niestety początek sezonu był bardzo mizerny i szpagat w ostatnich 3 meczach nie pomógł, na szczęście klub po odejściu Wengera zaczyna wchodzić na odpowiednia ścieżkę

0

@Medium A zostawiłbyś Artetę jeżeli w tym sezonie nie będzie żadnego pucharu, ale w końcu awans do CL ?

0

@PatrykBarca Oczywiście, widać rękę trenera, gra jest przyjemna dla oka, dostrzega to czego chcą kibice na Emirates oglądać, młodzi świetnie się rozwijają, awans do LM mnie satysfakcjonuje jak najbardziej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?