La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

konto usunięte

3

Jak teraz w wieku 35-36 lat pójdzie w całkiem niezłej formie odejdzie do Arabii to będzie upadek legendy Messiego i potwierdzi że od dłuższego czasu $ są najważniejsze. Jak będzie miał 39 i kończył kopanie w piłkę niech idzie ale teraz jeszcze może pograć na sensownym poziomie.

0

@against_modern_football Chyba Messi lepiej będzie czuł kiedy ten 'sensowny poziom' się skończy, nie? :|

I nie, żadna legenda nie upadnie bo Leo postanowi zarobić w rok, dwa na całe życie wnuków. :D

konto usunięte

0

@marcin62 Mundial pokazał że on ma ten sensowny poziom i jeszczego go będzie miał w przeciwieństwa do Ronaldo. Ogólnie dla mnie jak wielcy piłkarze na koniec robią skok na kasę (bo mało jej zarobili jeszcze przez całą karierę) idąc grać do farmerskich lig typu Katar, Arabia to rozmieniają swoją karierę i legendę na drobne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?