La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

0

Myślicie że jest szansa że za ~5 lat wszystkie ligi spadną poziomem do takiej ligi Francuskiej albo Niemieckiej i będzie oglądana tylko liga Angielska + dostaną więcej miejsc w LM kosztem innych lig np Hiszpańska straci 4 miejsca i będzie tylko 1+1 z kwalifikacji np a w lidze Angielskiej będzie około 10 drużyn ze składami z poziomu dzisiejszych Barcy Realu Bayernu czy PSG i oglądanie ligi Angielskiej będzie jak oglądanie Ligi Mistrzów tylko lepsze bo bez słabszych drużyn z innych lig ^^ ?

konto usunięte

0

@zenoowity Nie, liga angielska też ma swoje ograniczenia. 20 zespołów w lidze i każdy zespół musi mieć bodajże 10 piłkarzy z Anglii. To powoduje że wystarczy dobrych piłkarzy na inne ligi
Natomiast nie uważam by liga niemiecka była słaba. Mają więcej zespołów w 1/8 ligi mistrzów niż liga hiszpańska

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?