La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

2

Może ktoś powie ze to ,,tylko" superpuchar, może Real bez formy ale szczerze mówiąc nie ma to znaczenia, pierwsze ważne trofeum od dwóch lat i to po takiej pięknej grze, momentami az Barca Guardioli się przypomniała, bardzo dużo radochy miałem i oby było nam dane świętować jeszcze mocniej po zdobyciu np ligi :D

1

@FCBMati10 to w końcu "tylko superpuchar" czy jednak "ważne trofeum"?

2

@Bobo25 dla mnie ważne trofeum, ,,tylko" superpuchar miało się do malkontentów odnosić

0

@FCBMati10 Ale jakby tak uszeregować w kolejności prestiżu trofeów (z tych 6 do zdobycia) to raczej na samym końcu jest to chyba obok superpucharu Europy (choć tam przynajmniej są odpowiednie ekipy - mistrz LM i mistrz LE, a nie wicemistrzowie).
Nie to że narzekam, cieszę się że do gabloty wpadło. Ale pisanie o tym jako "ważnym" trofeum jest chyba jednak sporo na wyrost. Ważna jest LM, liga czy nawet Puchar Króla.

0

@Bobo25 nieważny to jest puchar Gampera, wiadomo że LM czy liga jest najważniejsza ale nie ma co umniejszać

0

@FCBMati10 Puchar Gampera nie jest nieważny, tylko kompletnie bez znaczenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?