- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 888 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 888 Culés
9
Jeśli dojdzie do tej wymiany Kessie-Brozovic to ja otwieram szampana. Przecież to kradzież biorąc pod uwagę jakość Brozo i jak wiele naszych problemów w linii pomocy może on rozwiązać.
2
@ViscaelBarca2007 To jest strasznie podejrzane. Bo jakie benefity ma Inter z tej wymiany? Nie dość że to są kompletnie inne profile to jeszcze Brozovic jest pewniakiem u nich a Kessie nie wiadomo jak będzie grał
1
@Emhyr Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie bo nie oglądam spotkań Interu zbyt często, ani nie śledzę informacji z nim związanych. W tym sezonie Brozovic wyjątkowo miał trochę problemów z urazami, ale zazwyczaj jak gra to linia pomocy Interu wyglada dużo lepiej choć zdążyli sobie posprawdzać w tym sezonie inne opcje. Na samego Kessiego podobno już się zasadzali kiedy kończył mu się kontrakt z Milanem wiec możliwe, że jakiś pomysł na niego maja plus pamietajmy, że jest to mimo wszystko ceniony zawodnik we Włoszech. Kessie jest dużo młodszy, ale moim zdaniem ogromnego znaczenia to nie ma bo Brozovic to nie jest jakiś emeryt tylko zawodnik o spektakularnych parametrach fizycznych i majacy znacznie więcej jakości. Na moje oko miało by to tylko sens przy dopłacie z naszej strony albo włączeniu większej ilości zawodników, ale może jest jakieś drugie dno np. jakiś konflikt z Inzaghim czy coś w ten deseń choć oczywiście tylko zgaduje.
0
@ViscaelBarca2007 nie zapomnij popijać szampana jak będzie na L4
3
@tbas Pryszedl Pan Maruda. W poprzednich latach rozgrywał średnio po 3,5k minut na sezon. Fizycznie to prawdziwy tytan o czym świadczy fakt, że w Katarze pobił rekord przebiegnietych km przez jednego zawodnika w meczu MŚ. Poprzedni rekord również należał do niego. Aktualne jego problemy traktuje bardziej jako pech niż normę.