La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

9

Jeśli dojdzie do tej wymiany Kessie-Brozovic to ja otwieram szampana. Przecież to kradzież biorąc pod uwagę jakość Brozo i jak wiele naszych problemów w linii pomocy może on rozwiązać.

konto usunięte

2

@ViscaelBarca2007 To jest strasznie podejrzane. Bo jakie benefity ma Inter z tej wymiany? Nie dość że to są kompletnie inne profile to jeszcze Brozovic jest pewniakiem u nich a Kessie nie wiadomo jak będzie grał

1

@Emhyr Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie bo nie oglądam spotkań Interu zbyt często, ani nie śledzę informacji z nim związanych. W tym sezonie Brozovic wyjątkowo miał trochę problemów z urazami, ale zazwyczaj jak gra to linia pomocy Interu wyglada dużo lepiej choć zdążyli sobie posprawdzać w tym sezonie inne opcje. Na samego Kessiego podobno już się zasadzali kiedy kończył mu się kontrakt z Milanem wiec możliwe, że jakiś pomysł na niego maja plus pamietajmy, że jest to mimo wszystko ceniony zawodnik we Włoszech. Kessie jest dużo młodszy, ale moim zdaniem ogromnego znaczenia to nie ma bo Brozovic to nie jest jakiś emeryt tylko zawodnik o spektakularnych parametrach fizycznych i majacy znacznie więcej jakości. Na moje oko miało by to tylko sens przy dopłacie z naszej strony albo włączeniu większej ilości zawodników, ale może jest jakieś drugie dno np. jakiś konflikt z Inzaghim czy coś w ten deseń choć oczywiście tylko zgaduje.

0

@ViscaelBarca2007 nie zapomnij popijać szampana jak będzie na L4

3

@tbas Pryszedl Pan Maruda. W poprzednich latach rozgrywał średnio po 3,5k minut na sezon. Fizycznie to prawdziwy tytan o czym świadczy fakt, że w Katarze pobił rekord przebiegnietych km przez jednego zawodnika w meczu MŚ. Poprzedni rekord również należał do niego. Aktualne jego problemy traktuje bardziej jako pech niż normę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?