La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

konto usunięte

7

Gdyby Barca, Arsenal i Napoli zostali mistrzem swoich lig w tym sezonie, to byłoby pięknie. Oczywiście jeszcze piękniej by było, jakby Bayern i PSG swoich lig nie wygrali, choć wiadomo, że szansa na to jest znikoma, zwłaszcza na Bayern. PSG jeszcze jest w stanie włączyć gen frajerstwa i przepierdzielić majstra, ale to i tak nawet na to szanse są małe. Niemniej Lens pięknie walczy, oby jak najdłużej :)

1

@P33ck
popieram:)

a we Francji OM:) to byłby piekny sezon i jeszcze jakby Barcelona zaszła daleko w LE a LM wygrał ktoś nieoczywisty - jakaś niespodzianka:)

ck w nicku to od Kielc?

konto usunięte

0

@lucca87 Najważniejszy jest oczywiście majster dla Barcy, ale podoba mi się Arsenal, no i Napoli. Na papierze kadr w swoich ligach najmocniejszych nie mają, ale są świetni jako zespół, a trenerzy wyciskają 120% ze swoich drużyn. Za takie ruchy jak Martinelli za 7 baniek, albo Kvara za 10, to nic, tylko bić brawa :) Na dodatek grają piękną piłkę. Tak, od Kielc, a co? :D

konto usunięte

3

@P33ck w ligue 1 to jeszcze zdarzają się emocje, bo tu Lille czy teraz Lens powalczą z szejkami z Paryża, ale w Niemczech to nie ma co liczyć na niespodziankę co by się nie działo i tak wygra Bayern

1

@P33ck Ja czuję że Lens zgarnia majstra :D

konto usunięte

0

@Barca1992 no tam poziom frajestrwa Lipsków, Dortmundu i innych niemieckich drużyn jest tak wielki, że Bayern musiałby z jakąś karą -30 pkt startować, żeby przegrać mistrzostwo (a to i tak nie byłoby takie pewne). Już nawet w tej Ligue 1 zdarzyła się niedawno niespodzianka.

0

@P33ck
Barcelona oczywiście to piorytet:) my akurat kadrę mamy już dobrą:)
Napoli - może nie najlepsza kadra ale jednak w lidze TOP, więc musi być całkiem sensowna, oby tylko Spalleti to dowiózł:)

Arsenal to dla mnie szok, cały czas bo mimo wszystko kadra zdecydowanei nie powala oprócz kilku perełek to są też duże braki

jedynie w Niemczech chyba znów nuda
też Kielce:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?