- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
7
Gdyby Barca, Arsenal i Napoli zostali mistrzem swoich lig w tym sezonie, to byłoby pięknie. Oczywiście jeszcze piękniej by było, jakby Bayern i PSG swoich lig nie wygrali, choć wiadomo, że szansa na to jest znikoma, zwłaszcza na Bayern. PSG jeszcze jest w stanie włączyć gen frajerstwa i przepierdzielić majstra, ale to i tak nawet na to szanse są małe. Niemniej Lens pięknie walczy, oby jak najdłużej :)
1
@P33ck
popieram:)
a we Francji OM:) to byłby piekny sezon i jeszcze jakby Barcelona zaszła daleko w LE a LM wygrał ktoś nieoczywisty - jakaś niespodzianka:)
ck w nicku to od Kielc?
0
@lucca87 Najważniejszy jest oczywiście majster dla Barcy, ale podoba mi się Arsenal, no i Napoli. Na papierze kadr w swoich ligach najmocniejszych nie mają, ale są świetni jako zespół, a trenerzy wyciskają 120% ze swoich drużyn. Za takie ruchy jak Martinelli za 7 baniek, albo Kvara za 10, to nic, tylko bić brawa :) Na dodatek grają piękną piłkę. Tak, od Kielc, a co? :D
3
@P33ck w ligue 1 to jeszcze zdarzają się emocje, bo tu Lille czy teraz Lens powalczą z szejkami z Paryża, ale w Niemczech to nie ma co liczyć na niespodziankę co by się nie działo i tak wygra Bayern
1
@P33ck Ja czuję że Lens zgarnia majstra :D
0
@Barca1992 no tam poziom frajestrwa Lipsków, Dortmundu i innych niemieckich drużyn jest tak wielki, że Bayern musiałby z jakąś karą -30 pkt startować, żeby przegrać mistrzostwo (a to i tak nie byłoby takie pewne). Już nawet w tej Ligue 1 zdarzyła się niedawno niespodzianka.
0
@P33ck
Barcelona oczywiście to piorytet:) my akurat kadrę mamy już dobrą:)
Napoli - może nie najlepsza kadra ale jednak w lidze TOP, więc musi być całkiem sensowna, oby tylko Spalleti to dowiózł:)
Arsenal to dla mnie szok, cały czas bo mimo wszystko kadra zdecydowanei nie powala oprócz kilku perełek to są też duże braki
jedynie w Niemczech chyba znów nuda
też Kielce:)