La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1836 Culés

1

My najpierw kombinujemy ze składem, potem mówimy głośno że nikt nie jest na sprzedaż i rzeczywiście nie chcemy sprzedawać nawet z małym zyskiem, a jak ktoś u nas gra totalny piach że nikt go nie chce, to wtedy zapiera się nogami żeby zostać, a my nie możemy się go pozbyć i odchodzi za free albo za totalne grosze.

Real nie miał problemu żeby pozbyć się takiego Casemiro, Ronaldo, czy Ramosa (który nie dostał podwyżki). A u nas z Busim, Albą, Roberto, czy Pique to wiadomo jak jest/było.

0

@gaucho104 Bo to nie jest trener na rewolucje. Na tej samej zasadzie co Xavi wystawia Albe i Sergio, Probierz/Urban powołają Jędrzejczyka, Krychowiaka czy Grosickiego.

1

@culer_5306751 a co tu ma trener do rzeczy? Myślisz że taki Carlo chciał rewolucji? Tam po prostu za transfery odpowiada zarząd (oczywiście w porozumieniu z trenerem) i hajs musi się zgadzać a na zawodnikach się zarabia choćby miał to być nawet Ronaldo. U nas jest zupełnie inaczej i jesteśmy tu gdzie jesteśmy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?