La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

0

Flopemani pokazał jakim jest niby świetnym negocjatorem, oddał gościa za grosze do rywala ze swojego podwórka - żenada.

2

@KlonaZepan No pokazał. Zarobił na nim a nie oddał za darmo bo gościowi kontrakt się kończył.

4

@KlonaZepan Atletico to żaden rywal. W tym sezonie już się nie liczą.

0

@Kgorecki2500 myślę, że znaleźliby się chętni do kupna go za 3 mln.

0

@KlonaZepan Myślę, że nie. A nawet jeśli to Depay zdaje się wolał zostać w Hiszpanii.

konto usunięte

2

@KlonaZepan Depay chciał zostać w Hiszpanii i powiedział to jego prawnik. Lepiej żeby poszedł w lecie do atletico za darmo bo tak klonazepan powiedział czy sprzedać go za 3 mln i zaoszczędzić półrocznej pensji czyli następne 3 mln?

0

@Emhyr Jakoś inne kluby nie robią takich interesów ze swoimi rywalami z ligi, Atletico w życiu by Barcy nie sprzedało kogokolwiek za 3 mln. To samo było mówione w przypadku Suareza i jakoś nie wyszło to na dobre.

konto usunięte

0

@KlonaZepan Powtarzam po raz kolejny Depay i tak by został w Hiszpanii i poszedł do Atletico w lecie a oni jeszcze na tym zarobili 6 mln źle?

0

@Emhyr Powtarzam, trzeba mieć trochę honoru i nie dawać się dymać, rozumiem jakaś wymiana, a nie 3 mln.

konto usunięte

0

@KlonaZepan I kogo chciałeś na tą wymianę jakiegoś placka typu Witsel? Mieliśmy nie ściągać już półśrodków a za półrocznego kontraktowego zawodnika nie dostaniesz nie wiadomo kogo. Po drugie musisz dać temu zawodnikowi kontrakt to już lepiej wziąć 3 mln i zaoszczędzić reszty kontraktu depaya niż brać byle kogo. Chcieli Carrasco nie oddali no to poszedł bo w Atletico nie ma wartych uwagi piłkarzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?