La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

2

Sociedad, Sevilla, Valencia, Bilbao, Osasuna, Atletico

kto wg Was dziś dołączy do ćwierćfinalistów

ja obstawiam Barcelona i dalej kryzys Realu czyli Villarreal

2

@lucca87 Barca ma obowiązek to wygrać, a Real jest w bardzo kiepskiej dyspozycji, więc Villareal może to zrobić ponownie. W ostatnim meczu tych zespołów piłkarze Łodzi Podwodnej chodzili aż miło.

1

@Comentateiro
pytanie kogo byście chcieli w ćwierćfinale ewentualnym

ja ze względu na ligę i LE chciałbym chyba jak najłatwiej jeszcze więc wybrałbym Sevilla/Valencia

0

@lucca87 Już kto będzie to będzie. Ważne żeby pokazywać wysoką jakość własną.

0

@lucca87 w 1/4 zostanie sama la liga i w 1 meczu to i Valencia czy Sevilla mogą sporo namieszać. Przede wszystkim fajnie byłoby zagrać ten ćwierćfinał u siebie.

0

@mekston
jasne ale jakieś preferencje można mieć:) wg mnie z tymi zespołami byłoby najłatwiej w teorii
albo osasuna u siebie, bo u nich to zawsze ciężko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?