La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1893 Culés

#Tiki-taka

Barcelona i Club Brugge przeprowadziły rozmowy ws. odejścia Victora Barbery już w styczniu. W ten sposób Barça mogłaby włączyć jakąś opcję odkupu lub % z przyszłej sprzedaży do operacji. Nie doszło do żadnego porozumienia i wszystko wskazuje na to, że 18-latek odejdzie w czerwcu za darmo. [@relevo]

4

Ogromna strata. Znów dali dvpy...

3

Trochę się dziwię, że nie chce przedłużyć umowy. Akurat na 9-ce wielkiej konkurencji nie ma a Lewy ma swoje lata.

8

@Azi Ma wielką konkurencję (Lewy, Fati, Torres, za 1-2 sezony Yamal). Dzisiaj to nie jest gotowy piłkarz do gry w dorosły futbol, a jest w wieku, w którym powinien grać już z dorosłymi. Latem będzie miał 19 lat - jeśli w PK nie dostaje szansy dzisiaj, a jedynie Alarcon dostał nieco ponad 10 minut to co byś zrobił na jego miejscu? Ja na jego miejscu bym uciekał - to kwestia perspektyw rozwojowych w dorosłej piłce.

0

i to właśnie tutaj Barcelona ciągle traci największe pieniądze...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?