La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

4

Po znakomitym widowisku Celtics biorą rewanż na GSW, które pokazało się ze znakomitej strony. Gra po zasłonie Stefana, Klaya i Polla to czysta przyjemność. W samej kulturze gry to jest przepaść na korzyść aktualnych mistrzów NBA. W Bostonie długimi fragmentami gra to jeden wielki przypadek i bardzo mnie to boli. Coś się uda, ktoś się potknie, podanie w trybuny. Aj szkoda się denerwować. Tatum w ostatnich 2 minutach reg. czasu gry 3 posiadania i 3 straty. Smart w dogrywce 26 sekund do końca Celtics prowadzą +6 i co robi? podanie do rywala i po wznowieniu podanie w trybuny i gdyby nie ofiarne zachowanie Browna to kto wie czy GSW by tego nie wygrali. Gość który jest rozgrywającym nie potrafi celnie podać. Szkoda słów. NIe potrafimy grać przeciwko GSW i taka jest prawda.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?