- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
0
Ryoyu Ryoyu znow to zrobił:)
Alez to jest talent jak wśród najlepszych widać ta iskrę Boza u niego:)
A Granerund wręcz zmiażdżony mimo ze e formie.
Tylko Ryoyu to jednak inna klasa niz Norweg nawet jeśli jest w gazie.
Kubacki chyba niestety bedzie słabł ake sadze ze i Norwegii sfrustowany tez niedługo będzie psuł skoki.
0
@lucca87 popatrz na klasyfikację, Granerud w gazie niczym mu nie ustępuje :)
0
@lucca87 Zobaczymy Japończyka na innych skoczniach jak sobie poradzi. Jednak Europejczycy mogą mieć problem ze zmianą czasu. Przez to ich skoki są trochę nierówne. Co nie zmienia tego że Ryoyu to brylant
1
@lucca87 Jak się Ryoyu trafią jeszcze ze 2/3 sezony takiej dominacji, jak to czasami mu się udawało to rekord zwycięstw Schlirenzauera będzie realnie zagrożony. Gość już ma 2 kryształowe kule, 31 konkursów wygranych (chyba), 2 razy TCS (raz wygrał wszystkie konkursy), złoto i srebro olimpijskie w wieku 27 lat.
1
@Ptasior I może skakać praktycznie ile będzie chciał, bo jego kumpel z repry ma już 50 i sobie z pasji skoki oddaje. Niesamowity naród. Imo Ryoyu jeszcze przez 10 lat będzie nas cieszył skokami.
0
@MESSIah16
jak niczym mu nie ustępuje? Ryoyu w gazie 2 razy zmiażdżył w Sapporo Granerunda wygrywając z dużą przewagą (10 i 12 punktów przewagi) a raz przegrał 1,8 pkt:)
Granerund to bardzo dobry skoczek, ale Ryoyu to coś innego, klasa wyżej jednak z tym pierwiastkiem bożym jak Małysz, Nykenen, Ahonen, Schlirenzauer
0
@Janiama
wydaje mi się że to bardziej inne kwestie, zresetowanie głowy przez Japończyka, dodatkowe treningi i sprzęt
nikt tego nie mówi głośno ale Japończycy mają najgorszy dostęp do sprzętu z czołówki, ponieważ podczas sezonu nie testują innych kombinezonów itp. podczas pucharu jak to robią europejskie nacje, tu Japończycy powracając do domu poprawili znacznie i ten aspekt o czym mówili w wywiadach i nadgonili do czołówki
Ryoyu nigdy wybitnie w Sapporo sobie nie radził, a tu wręcz odjeżdżał najlepszym i nawet Granerund będąc w formie nie miał podjazdu do Ryoyu:)
Ryoyu pomału powraca do formy bo czy w plecy czy pod narty skakał wybitnie:) na pewno namiesza jeszcze w PŚ w tym sezonie i wg mnie TOP3 jest w jego zasięgu pomimo ogromnej straty a i może na MŚ powalczy o coś:)
wg mnie i Granerudna i Kubackiego czeka niedługo spadek formy, po Dawidzie zresztą to już widać może jednak walka o KK będzie ciekawa bo jest jeszcze Kraft
Lanzisek wg mnie chyba już odpadnie niedługo z tej walki
0
@Ptasior
29 zwycięstw, 10 razy drugi i 9 razy 3:) już jest na 7 miejscu pod tym względem i wg mnie będzie się piął w górę:)
tak 2 KK, 1 mKK, 2TCS, mistrz i vicemistrz Olympijki:) i kilka mniejszych tytułów
obstawiam że zaczął właśnie kolejny etap seryjnego znajdowania się w TOP3 konkursów:)