La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

0

Dlaczego warto nie robić transferów powyżej 100 mln euro?

1. Neymar - 222 mln euro.
2. Dembele - 140 mln euro.
3. Coutinho - 135 mln euro.
4. Felix - 127,2 mln euro.
5. Griezmann - 120 mln euro.
6. Jack Grealish - 117,5 mln euro.
7. Cristiano Ronaldo 117 mln euro.
8. Eden Hazard - 115 mln euro.
9. Romelu Lukaku - 113 mln euro.
10. Paul Pogba - 105 mln euro.

10 z 12 zawodników nie było realnie wartych tych pieniędzy, które za nich zapłacono. Mam też wątpliwości czy 180 mln euro wydane na Mbappe było opłacalne w kontekście wyników sportowych czy marketingowych.

1

@Sawik_10 Ja w tej 10 widzę tylko Cristiano, reszta to przepłacone transfery

0

@Sawik_10 Jeszcze BALE zabrakło.

0

@PatrykBarca
Moim zdaniem Bale nie został przepłacony. 258. meczów, 106 goli, 67 asyst. A co więcej 5 razy Liga Mistrzów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?