- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
8
Można nie lubić Djokovicia o zachowanie i inne rzeczy, ale no jest najlepszym tenisistą w historii.
2
@FCB24 dziwnie piszesz Roger Federer
0
@FCB24 ja bym jeszcze dodał, że ma dobre poczucie humoru:)
0
@FCB24 mógł zakończyć te debatę w 2021 wygrywając Kalendarzowy szlem i złoto IO, dwa najważniejsze mecze przegrał. Debata dalej jest otwarta
1
@ranger3120 Federer? To że grał najbardziej technicznie czy elegancko nie znaczy że był najlepszy
0
@FCB24 Jeden rabin powie Djokovic, inny rabin powie Federer.
0
@Joe_Barbaro a @Encore powie Rafa
1
@barcelonaLM Fedek już został w tyle. Za kilka dni Djoko zrówna się w Szlemach z Nadalem, a potem pozostanie mu już tylko ucieczka i samodzielne stanowienie nowych rekordów.
2
@ranger3120 Nie żartuj z tym Federerem. Uwielbiałem jego styl gry, artysta i wielki gracz o niesamowitej klasie, ale Nole na koniec kariery będzie miał kilka WS więcej od Szwajcara
0
@FCB24 widzisz @Pavlogoalkeepe nie tylko ja mam takie zdanie o Serbie...
"Można nie lubić Djokovicia o zachowanie i inne rzeczy..."
0
@TheNekro94 i trzeba dodać, ze gdyby nie Covid miałby zapewnie kilka więcej
0
@TheNekro94 nawet jeżeli dorówna to te osiągnięcie w 2021 byłoby ukoronowaniem jego kariery i czymś czego nie zrobił zdecydowanie ani Rafa ani Roger. To byłaby solidna przewaga a tak dalej można się spierać.
2
@barcelonaLM No tak, szkoda, że mu się tego nie udało, ale i tak jest i będzie najlepszy.
0
@FCB24 jest jednym z najskuteczniejszych wyrobników tego sportu jakiego widziałem.Z świetna psychiką i duszą wojownika.Jak bym miał wybierać jakiś mecz to wolałbym pójść ogladać Federera czy Samprasa bo to byli artyści tego sportu.