La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

1

Ale co Alonso wszedł i zaliczył kanał przy polu karnym to jego xD

Czy taki Pablo Torre jakby wchodził na te kilku minut w każdym meczu zaprezentowałby się gorzej na swojej pozycji niż Marcus na swojej? Nie sondze

Jeszcze jest Kessie, który już też trochę tych minut nałapał.

2

@mateusz1989VeB ale może pozycja Torre nie wymaga zmiany tak jak pozycja Alonso? Chyba, że chcesz wprowadzać Torre na ŚO :)

1

@Antimadridista_WR przecież kessie wchodził za pedriego to jak nie wymaga zmiany jego pozycja? xD

1

@Malibu ale nie porównał Kessiego do Torre tylko Alonso, który jest obrońcą. A co do tego pomocników to chyba oczywiste, że wystawiasz Kessiego w takich spotkaniach i przy takim wyniku.

1

@Antimadridista_WR ale pisałeś że ``może pozycja Torre nie wymaga zmiany`` ::::))))))))

0

@Malibu no fakt, brzmi to inaczej niż planowałem, bo chodziło mi bardziej o zmianę Torre (czyli wpuszczenie jego na boisko) niż o zmianę pozycji :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?