La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

2

Skriniar nie przedłuży kontraktu z Interem i latem do wzięcia darmo. Myślałem, że on po 30tce, a on 28 w tym roku skończy. Także stoper jeszcze na 5-6 lat. Kontrakt kończy się de Vrijowi, a za rok Bastoniemu.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 tylko na dzień dzisiejszy nam zupełnie nie potrzebny, bo to zawodnik na pierwszy skład a na dzisiaj uważam że para Araujo - Christiansen świetnie się sprawuje. Bardziej potrzebujemy PO z prawdziwego zdarzenia który da pewnośc w defensywie i dołoży cokolwiek w ofensywie, bo o ile Kounde te pierwsze robi w miarę dobrze to ofensywa u niego nie istnieje

0

@Uukasz_93
przy takim ustawieniu jak wczoraj przydałby się bo wtedy potrzeba 5 stoperów TOP na cały sezon

1

@against_modern_football On ponoć i tak jest dogadany z PSG.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 wolałbym Inigo Martíneza, który może obstawić też LO w razie potrzeby i również będzie za free. Oczywiście nie do wyjściowego składu ale do rotacji by się przydał, bo jak będziemy ciągle grali trójką Kounde, Araujo i Christensen to zaraz znów zaczną się kontuzje. Potrzeba jeszcze jednego klasowego obrońcy, bo jak ważna jest szeroką kadra, widzieliśmy jak wypadli nam przed MŚ Araujo, Kounde i Christensen.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?