La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

4

Poole i jego Game winner w meczu przeciwko Memphis. To 4 porażka Miśków w ostatnich 5 spotkaniach. Panie JA co się dzieje? ;)


1

@fart Ja na tych skurczybyków z Memphis postawiłem na mistrzostwo :(

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze nic straconego. MIśki mają młodą i bardzo utalentowaną drużynę. Także wszystko się może zdarzyć. ;)

1

@fart Tylko że Oni jak trafiają na Warriorsów,to nagle w końcówkach 4 kwarty zapominają jak się gra ;(

1

@fart obrona Memphis kekw

1

@FcPortoFan1999 na moje zakończą grę w drugiej fazie PO. Krowa która dużo muczy mało mleka daje, a Morant się zachowuje i gada jakby już zdobyl z 5pierscieni. Swoją drogą chyba mamy nowy klasyk w lidze: GSW vs Memphis

0

@FCB24 Jak nie trafią na Warriorsów w 2 rundzie,to może chociaż do finałów konferencji się przebiją.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?