La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1677 Culés

7

tak najmocniejsze ustawienie, ale niestety za mało wartościowych zmienników w takim ustawieniu (jedynie raphinha, fati, kessie, s.roberto, garcia i alba daliby rade w takim układzie) i dlatego latem trzeba by wzmocnić kadrę w pomocy i na obronie, a takto gra w takim zestawieniu jak dla mnie wyglada na razie bardzo obiecująco:)

1

@lucca87 kogo masz na myśli za mało wartościowych? Busi jedynie wymaga zamiany w przyszłym sezonie natomiast Balde, De Jong, Gavi, Christensen w tej chwili jedni z najlepszych a pozostałych 6 to klasa światowa

7

@Pikus122 chodzi mu o rezerwowych

0

@Pikus122
chodzi o zmienników, czyli ławkę rezerwową

0

@lucca87 Raphinia i Fati dali by radę ale w formie z czym jest ostatnio słabo, Sergi daje radę ale nie z każdym przeciwnikiem, Garcia bywa niepewny, Kessie to ciągle znak zapytania, da u nas radę czy nie. Tak więc wykrystalizował się skład który będzie grał na trzech frontach aż do zajeżdżenia. Największe obawy mam co do Pedriego i Gaviego, jak długo jeszcze będą mieć siłę ciągnąć ten wózek i jak to się odbije na ich zdrowiu.

0

@lucca87 ok racja przeoczyłem zmienników. No niestety taka szeroka kadra a tylko 1 może wskoczyć do 11 bez obniżania poziomu, myślę o Albie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?