- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
1
Skład jest jaki jest ale bez wymówek. Po zwycięstwo w derbach Katalonii. I oby większe niż 1:0
1
@Kgorecki2500 Dzisiaj będzie najtrudniejszy mecz w tym tygodniu, 1:0 będzie w pełni satysfakcjonujące
2
@Kgorecki2500 Może być i 1:0 po karnym w 93'. Byle wygrać i odskoczyć
0
@HighestInTheRoom @Wossi61FCB No ja jednak chciałbym zobaczyć chęć j coś więcej od Atletikowskiego 1:0 ale też wiem, że to raczej ciężki wyjaz. Boli tylko, że nawet dominując RSSS nie potrafiliśmy zabić meczu.
0
@Wossi61FCB Czemu najtrudniejszy? Girona jest średniakiem bez specjalnej formy, dwie kluczowe kontuzje obrońców, myślę że jak nie wdupimy znowu ze skutecznością to może się worek posypać
1
@Kgorecki2500 Atletitowskie 1:0? XD Przecież Atletico strzela bramkę i się muruje, a my RSSS nie pozwoliliśmy nawet wejść w pole karne do 88 minuty, z Getafe tak samo. Jeżeli chodzi o grę to oba te mecze były naprawdę świetne, jedynie wykończenia zabrakło. A dzisiaj będzie ciężko o bramki, bo gramy bez Lewego.
@Mario96w No i właśnie ta twoja ostatnia myśl jest kluczowa :D na RSSS wyszła once de gala i nie było mowy o zlekceważeniu przeciwnika patrząc na ich formę, dlatego ten mecz aż taki trudny nie był. Getafe było za słabe by realnie nam zagrozić. Natomiast dzisiaj gramy nie dość, że wyjazd (w odróżnieniu od dwóch ostatnich meczów) to wyszli zmiennicy, zagramy bez tego ustawienia z Gavim na skrzydle i bez Lewego. Myślę, że właśnie dlatego będzie to najcięższy mecz w tym tygodniu, ale oby było tak jak ty mówisz :D
1
@Wossi61FCB No bez Lewusa i Pedriego może być różnie to fakt, zobaczymy co nasi dzisiaj wykombinują