- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1431 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1431 Culés
1
Oho zaczyna sie kampania przeciwko Albie zeby odszedł w lecie.
Jest jaki jest i irytuje ale nikt mi nie powie ze jest słabszy od Alonso i ze spada jako 3 w hierarchii bo to śmiech na sali.
Ale nie powiem zejście pensji Alby, Busiego i np obniżka De Jonga moze sprawic ze Laporta zaproponuje jakis kontrakt Leo. Kto wie ;)
6
@SinMistico My musimy zejść 150 mln z pensji, a tu się Leo niektórym marzy.. Ten transfer jest nierealny, musiałby tu grać za darmo.
0
@SinMistico Alba dalej nie jest jakimś OP obrońcom ale jest jeden bardzo dobry argument za jego odejściem. Pensja.
0
@TheNekro94 Ale to o Alonso się zgadza. Na lo jest gorszy niż Alba.
0
@SinMistico Nie, nie nie. Nie Alba ma odejść w Lecie tylko Łysy komunista Tebas...
1
@Coutinho007 Tebas to sie obudzi z ręka w nocniku jak trzeba będzie podpisać nowe prawa tv na kolejnych kilka lat a tu nie będzie w lidze ani Crisa ani Leo a nowe pokolenie dominatorow w City i PSG ;) a wtedy powinni go powiesić za jaja za działanie na szkodę ligi bo wszystkie kluby na tym stracą. Teraz mądrala bo stare prawa były podpisane za Crisa i Leo. A za chwile La Liga spadnie za Serie A i Bundeslige i sie będzie porównywać do L1 ;)
0
@SinMistico W L1 masz gwiazdy w takim PSG a kogo mamy w LL za gwiazdy? Wiekowych Griezmanna, Benzeme i Lewego i tyle :D