La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

4

Jej, rozgromiliśmy lokalnego rywala 1:0. Derby Katalonii dla nas.

A na poważnie to jeżeli gra wyglądała tak dramatycznie jak ją opisuje Rambla (a zaufam) to czeka nas smutna przyszłość nawet jeżeli uda się tego majstra wygrać.
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @HighestInTheRoom

1

@Kgorecki2500 Nie no, bez jaj, jak można snuć tak fatalistyczne wizje mając w perspektywie bardzo młody trzon zespołu jak i po jednym meczu na b. trudnym terenie?

2

@macio_944 Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, że stadion Girony jest dla nas b. trudnym terenem.

0

@HighestInTheRoom Real tam zremisował 1:1, ale wiadomo że tutaj trzeba zawsze dużo bardziej krytycznie patrzeć.

0

@macio_944 Nie chce ci psuć narracji, ale 1:1 było na Santiago Bernabeu w 12 kolejce.
Poza tym, jak już mamy tak patrzeć to Sociedad wygrało tam 5:3 i cienka Celta 1:0, gdzie te drużyny kadrowo nie mają do nas podjazdu.

A niektórzy zasłaniają się ''trudnym terenem'' jakby to była ''Allianz Arena'' albo ''Anfield''.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?