La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1836 Culés

0

I cyk Lubinki na prowadzeniu w derbach dolnego Śląska

1

@BulaKG Waldek Fornalik przejął ich,i od razu prowadzą!

1

@BulaKG to znak że trzeba się wybrać na mecz z Legią. Ostatnio jak na meczu z Legią byłem to jeszcze Mares ładował bramy xD

1

@czółkovsky Ja chyba w podobnym okresie ostatni mecz ale kurde potem przeprowadzka, brak czasu i w ogóle nie po drodze. A pamiętam jak jeszcze po meczu z Krzysiem Piątkiem się gadało przy bramie od szatni xD

1

@BulaKG ja jakbym poszukał gdzieś w którymś albumie zdjęć to bym znalazł jeszcze fote z Zielińskim w Cuprum Arenie jak go spotkałem w Marche Express xD

1

@BulaKG znalazłem album i to jednak nie z Zielińskim mam tam fotę. Fota pod Marche Express jest z Miłkiem Przybeckim. Z Zielińskim fota jest we Wrocławiu w jakiejś galerii na zgrupowaniu kadry bo ma dres xd

1

@czółkovsky Ja fote to chyba tylko strzelilem z Arkiem Woźniakiem pod stadionem po meczu. A tak to udawało się porozmawiać z niektórymi zawodnikami, często na różnych turniejach charytatywnych jak jeździliśmy ze wsparciem xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?